Výroba a montáž ocelových konstrukcí

Zrealizujeme váš projekt dle dodaných požadavků jako celek. Od zhotovení statických a dynamických výpočtů, projekční dokumentace, výrobní dokumentace a montážních výkresů, až po následnou výrobu, kontrolní předmontáž, realizaci povrchové úpravy, balení, dodání na místo a případně montáž.

Ocelové konstrukce vyrábíme na základě výkresové dokumentace dodané zákazníkem nebo na základě vlastní dokumentace, zákazníkem schválené. Veškerá kontrolní činnost, rozměrová a NDT je ve všech procesech výroby zabezpečována vlastními kvalifikovanými kontrolory.

Typické zakázky a využití

Pro energetický, hutní, chemický, těžební a zpracovatelský průmysl, důlní a stavební práce, výrobu a skladování, občanskou vybavenost a infrastrukturu.

Ocelové konstrukce pro energetiku

Ocelové konstrukce pro odhlučnění plynových a parních turbín. Hlavními dodavateli těchto investičních celků na celém světě jsou firmy Siemens a GE, u nichž jsme schválenými dodavateli.

Zobrazit reference

Ocelové konstrukce pro těžební, důlní a stavební práce i pro zpracovatelský průmysl

Ocelové konstrukce pro průmyslová zařízení v oblasti hutního zpracování oceli, sléváren, chemického či zpracovatelského průmyslu (věže, plošiny, zábradlí, rošty apod.)

Zobrazit reference

Stavební konstrukce a haly pro průmysl i občanskou vybavenost a infrastrukturu

Výrobní a skladovací haly, haly a konstrukce pro obchod, občanskou vybavenost, infrastrukturu, odpočinek, sport a zábavu. Ocelové konstrukce pro bytové domy i nebytové stavby.

Zobrazit reference

Zakázková výroba dle přání zákazníka

Kompletní produkt na míru spolu s vybranými službami.

Dílčí služby

Statické a dynamické výpočty, výkresová dokumentace, zpracování polotovarů, povrchové úpravy, předmontáž, balení, doprava, finální montáž v České republice.

Více o službách

Potřebujete pomoci s přípravou nebo realizací vašeho projektu?

Neváhejte se na nás obrátit.

Říkají o nás

“ S Vaší dodávkou multifunkční konstrukce pro montáž strojů MULTINIP s bočními sklady, jsme velmi spokojeni. Řešení splnilo naše náročná očekávání. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci. “

Adolf Dolák, Windmöller & Hölscher Prostějov k.s.

Výroba technologických konstrukcí, strojů a zařízení

Více informací