Výroba technologických konstrukcí, strojů a zařízení

Zrealizujeme váš projekt dle dodaných požadavků od zhotovení statických a dynamických výpočtů, projekční dokumentace, výrobní dokumentace, montážních výkresů až po následnou výrobu, kontrolní předmontáž, realizaci povrchové úpravy, balení, dodání na místo a konečnou montáž.

Strojní díly a zařízení vyrábíme na základě výkresové dokumentace dodané zákazníkem nebo na základě vlastní dokumentace, zákazníkem schválené. Veškerá kontrolní činnost, rozměrová a NDT je ve všech procesech výroby zabezpečována vlastními kvalifikovanými kontrolory.

Typické zakázky a využití

Energetický, hutní, chemický, těžební a zpracovatelský průmysl, recyklace. Technologické díly, konstrukce, stroje a zařízení pro zpracování, separaci, dopravu a skladování materiálů a surovin.

Výroba technologií, strojů a zařízení

Těla vibračních strojů pro separaci, dopravu a zpracování recyklátu, kamení, skla a jiných přírodních surovin a průmyslových materiálů. Žlaby, skluzy, zásobníky, výsypky. Ventilátorové skříně. Technologické kontejnery. Dopravníkové systémy.

Zobrazit reference

Výroba konstrukcí pro technologie

Obslužné a servisní plošiny, potrubní, kabelové a pochozí lávky. Protivibrační nosné rámy. Ostatní rámy a svařence.

Zobrazit reference

Zakázková výroba dle přání zákazníka

Kompletní produkt na míru spolu s vybranými službami.

Dílčí služby

Statické a dynamické výpočty, výkresová dokumentace, zpracování polotovarů, povrchové úpravy, předmontáž, balení, doprava.

Více o službách

Potřebujete pomoci s přípravou nebo realizací vašeho projektu?

Neváhejte se na nás obrátit.

Říkají o nás

“ S Vaší dodávkou multifunkční konstrukce pro montáž strojů MULTINIP s bočními sklady, jsme velmi spokojeni. Řešení splnilo naše náročná očekávání. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci. “

Adolf Dolák, Windmöller & Hölscher Prostějov k.s.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí

Více informací