Naše konstrukce bude součástí petrochemických závodů, které se koncem roku 2017 začnou stavět na severovýchodě Spojených států nedaleko Erijského jezera. Nový komplex společnosti Shell bude obsahovat 3 jednotky na výrobu polyethylenu, čističku odpadních vod, zařízení pro chlazení vody a další budovy a sklady. Součástí bude také vlastní 250MW elektrárna se 3 turbínami zásobující místní provoz elektřinou a párou.

Finálním produktem celého komplexu budou polyethylenové pelety s plánovanou roční produkcí 1,6 milionů tun, z nichž se vyrábí plasty pro výrobky každodenní potřeby. Polyethylen se vyrábí z ethanu, který se separuje z kapalného zemního plynu. Vedlejším produktem bude např. lehký benzín.

Dodáváme ocelovou konstrukci pro 3 unity, každá o hmotnosti 30 t. Výroba dle EN 1090-2  EXC 2 včetně engineeringu podle amerických norem, žárově pozinkované.

Datum: Duben 2017
Kategorie: Konstrukce v energetice
Země určení: USA

Říkají o nás

“ S Vaší dodávkou multifunkční konstrukce pro montáž strojů MULTINIP s bočními sklady, jsme velmi spokojeni. Řešení splnilo naše náročná očekávání. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci. “

Adolf Dolák, Windmöller & Hölscher Prostějov k.s.


Další unity pro alžírskou elektrárnu

Více

Ocelová konstrukce pro elektrárnu v Ománu

Více