TMETAL dodává přes 500 tun ocelových konstrukcí pro komplex tří mrakodrapů The Marks ve Vídni. Jedná se o spojovací pasáže a parkovací místa pro 2000 kol. Jsou součástí konceptu mobility s 27 e-nabíjecími stanicemi, nabídkami sdílení aut, e-koloběžkami a půjčovnami kol.

 

Tento projekt dodáváme včetně konstrukčního řešení s využitím jedinečné – pro zcela TMETAL nové – technologie spojení betonu a ocelové konstrukce, tzv. spřažené ocelové konstrukce. Ta přináší zvýšení pevnosti konstrukce a současně úsporu investičních nákladů. V TMETALu bylo vytvořeno nové mobilní pracoviště pro odporové navařování pevnostních trnů na ocelovou konstrukci.

 

Pro Marks jsme již v minulosti dodávali balkóny na jeden z mrakodrapů (je vidět na fotografiích). Tento komplex s 1200 byty, bydlením pro studenty, obchody, školkami a dalšími službami by se měl začít otevírat v roce 2023.

Datum: Říjen 2022
Kategorie: Stavby pro průmysl i občanskou vybavenost
Země určení: Rakousko

Říkají o nás

“ S Vaší dodávkou multifunkční konstrukce pro montáž strojů MULTINIP s bočními sklady, jsme velmi spokojeni. Řešení splnilo naše náročná očekávání. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci. “

Adolf Dolák, Windmöller & Hölscher Prostějov k.s.


Ocelová konstrukce pro skydiving arénu do Polska

Více

Dodávka ocelové konstrukce pro oděvní firmu z okolí

Více