Pro výstavbu nové linie metra v Sydney TMETAL dodává ocelové konstrukce věží, na které se umísťují dopravníky pro odvoz suti při stavbě tunelů. Dodávka zahrnuje kompletní engineering – statiku, projektovou, výrobní a montážní dokumentaci, výrobu včetně povrchové úpravy a kontejnerové zámořské balení. Dosud jsme v roce 2018 dodali přes 400 tun ocelových konstrukcí pro výstavbu metra v okolí stanic Chatswood a Marrickville.

 

Metro Sydney buduje novou infrastrukturu pro zvýšení kapacity vlakových služeb po celém Sydney z dnešních 120 za hodinu na 200 vozů za hodinu po roce 2024. V plánu je výstavba 15,5 km dlouhé nové paralelní linie mezi Chatswood a Marrickville a moderních stanic metra umožňujících rychlejší a bezpečnější odbavení cestujících. Pro výstavbu tunelů na tomto úseku, které vedou i pod přístavem Sydney Harbour, bude potřeba pěti vrtacích strojů.

 

Foto: Kontejnerové balení

Datum: Červenec 2018
Kategorie: Investiční výstavba
Země určení: Austrálie

Říkají o nás

“ S konstrukčním řešením a dodávkami technologických a podpůrných ocelových konstrukcí firmou TMETAL pro jednotky výroby vodíku jsme byli velmi spokojeni a těšíme se na další spolupráci. “

Petr Pazdera, ZVU Engineering a.s., Hradec Králové


Předmontáž ocelové konstrukce

Více

Konstrukce pro protihlukovou stěnu

Více